Proč ReproGenesis

Nejsme továrna

Zakládáme si na citlivém osobním přístupu, profesionalitě a vysokém standardu poskytovaných služeb.

Respektujeme individualitu každého léčeného páru. Naše poselství je jasné – jsme na stejné odborné úrovni jako ostatní přední světová IVF centra a naším cílem je udržení tohoto standardu, stejně tak jako úspěšných výsledků.

Úspěšnost

Výborné výsledky a spokojení klienti jsou odrazem poctivé práce a osobního nasazení každého člena reprogenesis týmu.

Profesionální a dedikovaný tým, v kombinaci s nejmodernějším technickým vybavením kliniky, je zárukou vysoké úspěšnosti v počtu dosahovaných těhotenství.

Důvěra

léčba neplodnosti je především otázkou důvěry, poskytované kvality a spokojenosti.

V ReproGenesis se soustředíme především na pěstování pozitivního vztahu mezi pacientem a lékařem, klademe důraz na empatii a porozumění. Zkušenosti našich pacientů dokládají, že v ReproGenesis děláme vždy maximum pro to, aby byl přirozený stres související s léčbou minimalizován.

Akupunktura

Věříme v podpůrnou sílu tradiční čínské medicíny - akupunkturu.

Našim pacientkám nabízíme možnost akupunktury, prováděné certifikovaným lékařem v průběhu léčby.

Areál

Malebná budova kliniky ReproGenesis je situována v městské čtvrti Brno – Pisárky,

v bezprostřední blízkosti brněnského výstaviště. Je snadno dostupná všemi dopravními prostředky. Možnost parkování je přímo v areálu, dostatek parkovacích míst je tak pro naše klienty zajištěn.

Legislativa

Uspěšná léčba neplodnosti se musí opírat také o znalost právních předpisů evropských společenství,

musí být dodržovány zákonem stanovené podmínky pro zajištění jakosti a bezpečnosti lidských tkání a buněk. Klinika striktně dodržuje pravidla a předpisy státních i evropských institucí a splňuje všechny tyto nezbytné podmínky.

Časová dostupnost léčby

jsme schopni minimalizovat čekací dobu,

a to i v případě, že bude k léčbě nutné použít darovaná vajíčka, nebo spermie. Díky výborné organizaci všech našich týmů a unikátní databázi dárkyň a dárců nebude nutné čekat na léčbu několik měsíců. Detailně propracovaná databáze nám umožňuje vybrat léčenému páru nejvhodnější dárkyni nebo dárce a léčba v ReproGenesis může být zahájena bez dlouhé čekací doby.

Formulář

Zeptejte se odborníka