O nás

Naše úspešnost

Profesionální a dedikovaný tým, v kombinaci s nejmodernějším technickým vybavením kliniky, je zárukou vysoké úspěšnosti v počtu dosahovaných těhotenství.

Proč ReproGenesis

Nejsme továrna, úspěšnost, důvěra, akupunktura, areál, legislativa, časová dostupnost lečby

IMT Matcher

IMT matcher je sofistikovaný elektronický kontrolní systém, který zaznamenává všechny postupy léčby, ověřuje shodnou identitu používaných vzorků a zařízení a mapuje pracovní postupy.

Náš tým

Jsme sehraný tým odborníkůs dlouholetými zkušenostmi v oblasti léčby neplodnosti.

Reference

Reference našich klientů

Galerie brněnské kliniky ReproGenesis

Budova kliniky ReproGenesis je situována v lukrativní čtvrti Brno – Pisárky v bezprostřední blízkosti brněnského výstaviště. Je snadno dostupná všemi dopravními prostředky. Možnost parkování přímo v areálu – dostatek parkovacích míst pro naše klienty.

Certifikace

Firemní politika

Klinika byla založena v roce 2011 a vybudovala si renomé jednoho z nejúspěšnějších zařízení nejen v česku, ale I v celé evropě.

Jsme soukromá brněnská klinika reprodukční medicíny a do našeho týmu hledáme kolegyni na pozici IVF koordinátorky pro maďarsky hovořící klienty.

Náplň práce

Požadavky

Nabízíme

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na info@reprogenesis.cz

Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů („GDPR“) pro účely personalistiky společnosti ReproGenesis a. s.., a to na dobu neurčitou (tj. do odvolání).