Sdílení rizika a garance

IVF léčba, a to i v případě, že bude k vaší léčbě nutné použití darovaných vajíček i spermií, je na naší klinice možná bez dlouhé čekací doby.

Díky výborné organizaci všech týmů a rozsáhlé dárcovské databázi jsme schopni zahájit bez zbytečných prodlev.

ReproGenesis garantuje

Cyklus s darovanými vajíčky

Cyklus s darovanými embryi (čerstvá embrya)

Cyklus s darovanými embryi (zamražená embrya)

Bonus pro naše pacienty – program sdílení rizika

Úspěšnost léčby darovanými vajíčky a darovanými embryi (čerstvá embrya) na jeden léčebný cyklus se pohybuje okolo 48% až 68% klinických těhotenství (s potvrzením akce srdeční při ultrazvukovém vyšetření). Úspěšnost je závislá na věku ženy – příjemkyně a na kvalitě děložní sliznice. V průběhu tří léčebných cyklů s darovanými vajíčky nebo darovanými embryi (čerstvá embrya) otěhotní až 90% pacientek.

Chtěli bychom vám touto cestou nabídnout pomoc. Pokud opakovaně u nás na klinice absolvujete léčbu pomocí darovaných vajíček (čerstvých) nebo darovaných embryí (čerstvých) nabízíme program tzv. “sdílení rizika“.

Podmínky programu sdílení rizika

Formulář

Zeptejte se odborníka

Jsme soukromá brněnská klinika reprodukční medicíny a do našeho týmu hledáme kolegyni na pozici IVF koordinátorky pro maďarsky hovořící klienty.

Náplň práce

Požadavky

Nabízíme

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na info@reprogenesis.cz

Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů („GDPR“) pro účely personalistiky společnosti ReproGenesis a. s.., a to na dobu neurčitou (tj. do odvolání).