Minimálni stimulace

MINIMÁLNÍ STIMULACE​

Při minimální stimulaci se využívá, jak už název napovídá velmi nízkých dávek stimulačních léků. Stimulace je všeobecně velmi dobře snášena. Cílem léčby je získat 2 až 5 vajíček.

Další postup co se týká embryologických metod je stejný jak při nativním cyklu. Doporučujeme využít metody PICSI, injekce spermií do vajíčka (ICSI) a asistovaného hatchingu (AH).

V případě většího počtu získaných vajíček a vzniku více embryí využít pro výběr nejlepších embryí k přenosu do dělohy Kontinuálního monitoringu embryí, který může zvýšit šanci úspěšné implantace, těhotenství a porodu zdravého dítěte až o 10%.

Formulář

Zeptejte se odborníka

Jsme soukromá brněnská klinika reprodukční medicíny a do našeho týmu hledáme kolegyni na pozici IVF koordinátorky pro maďarsky hovořící klienty.

Náplň práce

Požadavky

Nabízíme

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na info@reprogenesis.cz

Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů („GDPR“) pro účely personalistiky společnosti ReproGenesis a. s.., a to na dobu neurčitou (tj. do odvolání).