Léčba bez hormonální stimulace

Léčba bez hormonální stimulace

NATIVNÍ – PŘIROZENÝ CYKLUS IVF

Během nativního IVF cyklu se nepoužívají žádné hormonální léky pro stimulaci vaječníků. Využívá se přirozené ovulace, která se přesně určí pomocí ultrazvukového vyšetření. Cílem léčby je získat jedno zralé vajíčko, které se následně oplodní metodou ICSI.

Vzhledem k tomu, že pomocí nativního cyklu dojde k zisku pouze jednoho vajíčka, je standardně doporučováno párům pro zvýšení šance získat kvalitní embryo oplození vajíčka metodou PICSI (vyšší šance výběru kvalitní spermie, viz. Asistovaná reprodukce – metoda PISCI), ICSI (vpich vybrané spermie do cytoplasmy vajíčka) a asistovaný hatching – AH (pro snazší vycestování embrya z obalu).

Tato metoda je vhodná pro ženy které mají pravidelnou ovulaci.

Formulář

Zeptejte se odborníka

Jsme soukromá brněnská klinika reprodukční medicíny a do našeho týmu hledáme kolegyni na pozici IVF koordinátorky pro maďarsky hovořící klienty.

Náplň práce

Požadavky

Nabízíme

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na info@reprogenesis.cz

Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů („GDPR“) pro účely personalistiky společnosti ReproGenesis a. s.., a to na dobu neurčitou (tj. do odvolání).