Dárcovský program

Dárcovská databáze

Klinika ReproGenesis disponuje obsáhlou databází dárců a dárkyň. Díky tomu pro vás můžeme vybrat skutečně nejvhodnější dárkyni nebo dárce.

Sdílení rizika a garance

IVF léčba, a to i v případě, že bude k vaší léčbě nutné použití darovaných vajíček i spermií, je na naší klinice možná bez dlouhé čekací doby.

Darované spermie

Klinika ReproGenesis nabízí také dárcovský program pro páry, které v rámci léčby neplodnosti potřebují darované spermie.

Darovaná vajíčka

Na klinice ReproGenesis se v rámci dostupných metod asistované reprodukce specializujeme i na dárcovský program pro páry, které v rámci léčby neplodnosti, dosažení těhotenství a porodu zdravého dítěte potřebují darovaná vajíčka.

Darovaná embrya

Darovaná embrya nabízíme párům, které již nemají možnost využít vlastní zárodečné buňky (vajíčka ani spermie) pro umělé oplodnění.

Kdo jsou dárci spermií

Dárci spermií jsou mladí, zdraví muži ve věku 18 až 35 let. Naše databáze dárců je skutečně obsáhlá. Chceme vám totiž poskytnout dárce, který vizuálně i krevní skupinou maximálně odpovídá vašemu partnerovi.

Kdo jsou dárkyně vajíček

Dárkyněmi vajíček jsou mladé ženy ve věku 18 až 34 let. Z našich dlouholetých zkušeností je věková hranice 32 let optimální, s vyšším věkem se snižuje počet i kvalita získaných vajíček.

Nejčastější otázky a odpovědi

Nejčastěji kladené otázky k léčbě darovanými oocyty.