ICSI - Intracytoplazmatická injekce spermií

ICSI je moderní metoda, která za pomoci mikromanipulačních technik umožňuje zavedení předem vybrané imobilizované spermie do cytoplazmy zralého vajíčka.

ICSI metoda

Díky ICSI dokážeme minimalizovat přerušení cyklu z důvodu neoplodnění vajíček “klasickou IVF” metodou, při níž se dají vajíčka i spermie do jedné nádoby a k oplodnění má dojít spontánně.

Spermie i vajíčka jsou embryologem předem vybírány pod velkým zvětšením na mikroskopu, čímž je zaručen výběr kvalitních spermií I vajíček bez morfologických abnormalit. Úspěšnost oplození touto metodou dosahuje až 90 % a díky přísné selekci vajíček I spermií je minimalizováno riziko vzniku abnormálních embryí.

Indikace k ICSI:

Formulář

Zeptejte se odborníka

Jsme soukromá brněnská klinika reprodukční medicíny a do našeho týmu hledáme kolegyni na pozici IVF koordinátorky pro maďarsky hovořící klienty.

Náplň práce

Požadavky

Nabízíme

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na info@reprogenesis.cz

Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů („GDPR“) pro účely personalistiky společnosti ReproGenesis a. s.., a to na dobu neurčitou (tj. do odvolání).