EmbryoGlue

EmbryoGlue je unikátní médium, které obsahuje kromě živin a energetických zdrojů potřebných pro správný vývoj embrya, také vysokou koncentraci proteinu – hyaluronanu.

Hyaluronan je za fyziologických podmínek součástí děložního sekretu, přičemž jeho syntéza je zvýšena během implantace embrya v děloze. Embryoglue tak napomáhá k vytvoření optimálních podmínek pro úspěšné uhnízdění embrya v děložní sliznici po embryotransferu.

Při embryotransferech používáme ověřený přípravek EmbryoGlue®, který dle vědeckých studií a našich interních statistik, prokazatelně zvyšuje počet těhotenství i počet narozených dětí. EmbryoGlue je tkáňovým lepidlem, které svým složením napodobuje prostředí v děloze při přirozeném uhnízdění embrya. Jednoduše řečeno – EmbryoGlue® pomáhá k lepší aklimatizaci embrya při přechodu z kultivačních podmínek do přirozeného prostředí dělohy budoucí matky, čímž zvyšuje šanci na přichycení embrya ke stěně dělohy.

EmbryoGlue obsahuje, kromě již zmiňovaného hyaluronanu (který zvyšuje hustotu roztoku a minimalizuje tak posléze nežádoucí pohyby embrya v děloze), také sacharidy, aminokyseliny, rekombinantní albumin a další látky, které zajištují embryu dostatečnou výživu a též minimalizují riziko křížové kontaminace.

Výzkum nezávislých výzkumníků z britské Cochrane Collaboration potvrdil, že přenosy embrya za zvýšené hladiny hyaluronanu bývají úspěšnější. EmbryoGlue® je jediný dostupný produkt obohacený hyaluronanem.

Formulář

Zeptejte se odborníka