EmbryoGlue

EmbryoGlue je médium podporující implantaci embrya.

Přídavek proteinu ve vysoké koncentraci v tomto médiu zvyšuje počet živě narozených dětí po IVF. EmbryoGlue tak obsahuje všechny potřebné živiny a energetické zdroje potřebné po optimální vývoj embrya po embryotransferu.

Vysoká koncentrace implantaci podporujícího proteinu, jehož syntéza je fyziologicky zvýšena v den implantace, vytváří ideální podmínky pro úspěšné uhnízdění embrya.

Při implantacích oplodněných vajíček používáme ověřený přípravek EmbryoGlue®, který prokazatelně zvyšuje počet těhotenství i počet narozených dětí. EmbryoGlue je tkáňovým lepidlem, které přírodním způsobem napodobuje prostředí v děloze při přirozeném uhnízdění embrya. Jednoduše řečeno – EmbryoGlue® pomáhá dobrému přichycení oplodněného vajíčka ke stěně dělohy.

V roce 2008 byly zveřejněny závěry studie, do které bylo zařazeno v letech 2006-2007 přes 1200 žen, při použití běžného transferového média otěhotnělo 48 % pacientek. Pokud ženy dostaly EmbryoGlue®, četnost těhotenství vzrostla na 54,6%. Podle výsledků studie doktorky Basak Balabanové, která byla prezentována v roce 2011 na ESHRE (European Society of Human Reproduction and Embryology) vzrostl počet narozených dětí s použitím EmbryoGlue® dokonce o 11, 2 %.

EmbryoGlue obsahuje sacharidy a aminokyseliny, které podporují embryo během přenosu a uchycení v děložní sliznicihyaluronanrekombinantní albumin, který minimalizuje riziko křížové kontaminace.

Při přirozeném těhotenství se v děloze zvyšuje koncentrace hyaluronanu. Při asistované reprodukci je vhodné tuto látku dodat. EmbryoGlue® díky vysokému obsahu hyaluronanu zjednodušeně řečeno embryo “přilepí” k děložní stěně. Hyaluronan také zahustí roztok EmbryoGlue®, který má pak podobnou konzistenci jako děložní tekutina. To minimalizuje nežádoucí pohyby embrya.

Výzkum nezávislých výzkumníků z britské Cochrane Collaboration potvrdil, že přenosy embrya za zvýšené hladiny hyaluronanu bývají úspěšnější. EmbryoGlue® je jediný dostupný produkt obohacený hyaluronanem.

Formulář

Zeptejte se odborníka