Embryomonitoring

Monitoring embryí a umělá inteligence!

Novinka na klinice ReproGenesis – výběr nejvhodnějšího embrya pomocí umělé inteligence!

Přístroj Embryoscope pro kultivaci embryí jsme rozšířili o nejmodernější software pracující s umělou inteligencí, který pomáhá vybrat top embryo a tím výrazně zvýšit šanci na úspěšné těhotenství a porod zdravého dítěte.

Nyní máte možnost tuto revoluční metodu výběru embryí pomocí umělé inteligence u nás vyzkoušet zdarma!

Kontaktujte nás v období od dubna do konce června, absolvujte léčbu v následujících třech měsících a jako poděkování za projevenou důvěru obdržíte Embryomonitoring za asistence umělé inteligence ZDARMA. K tomu přidáváme jarní bonus, kryokonzervaci dalších embryí včetně ročního uchování zdarma. Cílem našeho týmu je pomoci vám na cestě za splněním snu stát se rodiči. 

Monitoring embryí je kontinuální snímání mimotělního vývoje embryí a představuje nejmodernější metodu kultivace in vitro.

Embryomonitoring u nás probíhá v nejmodernějším EmbryoScopu, který jsme rozšířili na základě nejnovějších světových poznatků a trendů asistované reprodukce o nadstavbu – software s precizní vyhodnocovací umělou inteligencí.

Ten umí na základě zobrazovací technologie a porovnávání tisíců relevantních dat predikovat výběr toho nejvhodnějśiho embrya k transferu. Embrya s nejvyšším potenciálem ke zdárnému uchycení, následnému příznivému vývoji a porodu zdravého miminka.

Léta výzkumu a vývoje

Mimořádný způsob objektivní analýzy nasnímaného vývoje embrya nyní za asistence přesných algoritmů špičkové umělé inteligentce, která zajišťuje maximálně efektivní selekci vhodných embryí k transferu a vylučuje bezchybně embrya s abnormálním vývojem.

3D a 2D snímání společně s analýzou dynamiky embryonálního vývoje za pomoci algoritmů vytvořených umělou inteligencí na základě statisíců dostupných dat, představuje embryomonitoring nejmodernější metodu v kultivaci a posuzování vývoje embryí. Jedná se o počítačem – EMBRYOSKOPEM – řízené kontinuální sledování vývoje embryí a vyhodnocování zaznamenaných analyzovaných dat.

Celý monitoring probíhá v uzavřeném inkubátoru, s embryi není manipulováno pro účely pozorování a jsou tak méně vystavena nepříznivým podmínkám během embryonálního vývoje.  

Na základě pořizovaných záznamů algoritmy porovnávají, hodnotí a predikují dynamiku vývoje i detailní morfologii embrya. Embryolog tak získává další rozměr relevantních dat a možnost vybrat nejvhodnější embryo k transferu.

Hodnocení embryí je tak díky asistenci špičkového algoritmického nástroje precizní a objektivní. Odhalení poruch dělení buněk embrya umožňuje eliminaci embryí s výskytem chromozomálních abnormalit a snížení výskytu časných potratů.

Systém monitorování vývoje embryí za využití algoritmů umělé inteligence přineslo nový rozměr při výběru nejlépe se vyvíjejícího embrya s nejvyšší pravděpodobností úspěšné implantace a dalšího zdárného vývoje.

Tradiční hodnocení embryí je omezeno dostupným množství informací o vývoji embryí. Pomocí časosběrné analýzy je možné detekovat dříve neviditelné vzorce vývoje embryí a událostí, které korelovaly s klinickým výsledkem. Díky iDAScore® systému jsou analyzovány vysoce kvalitní 3D záznamy z vývoje embryí a snadno tak zpřehledňují informace, které jsou o každém embryu nutná k tomu, aby bylo hodnocení opravdu efektivní.

Jaká je budoucnost umělé inteligence v IVF?

IVF centra čelí rostoucí poptávce pacientů, která často vyžaduje stále složitější postupy. Existuje tak jasná potřeba zefektivňovat co nejvíce procesů, především těch klíčových, jako výběr nejvhodnějšího embrya je. Zajišťuje se tím kvalita léčby při optimalizaci zdrojů na klinice. Používání systémů založených na umělé inteligenci už nyní přináší pozitivní výsledky. Zároveň odhaluje velký potenciál pro zefektivnění rozhodnutí o léčbě v blízké budoucnosti.

Důvody pro embryo monitoring

Formulář

Zeptejte se odborníka