Speciální ceny partnerských hotelů

Naši klienti mohou využít v těchto spolupracujících hotelech komfortního ubytování, klidu a nadstandardního přístupu za slevněné ceny.
Upozornění:

Chcete-li získat speciální cenu, rezervujte si prosím ubytování dle pokynů daného hotelu. Při rezervaci jiným způsobem (např. přes Booking) není možné uplatnit nárok na slevu. V případě nejasností či pomoci se prosím obraťte na vaši IVF koordinátorku.

COURTYARD by Marriott Brno

The Courtyard Brno nabízí vše, co potřebujete k odpočinku a příjemné návštěvy České republiky.

Hotel má ideální polohu v krásném prostředí u řeky, pouhých pár minut od dálnice z Prahy, Vídně nebo Bratislavy a 5 minut jízdy od kliniky. K památkám včetně hradu Špilberg a náměstí Svobody se dostanete i pěšky krátkou procházkou.

Za pobyt v našem hotelu můžete sbírat body a využít je k bezplatným pobytům kdekoli na světě v síti hotelů Marriott.

Stylové pokoje se mohou pochlubit moderním designem, lesklými mramorovými koupelnami a ergonomickými pracovními plochami.

Rezervace:
Recepce: +420 515 519 515
Email: brno.reservations@courtyard.com

On-line rezervace: rezervační formulář na webových stránkách

!Při rezervaci prosím použijte heslo „REPROGENESIS“, aby Vám byla uplatněna sleva 15%!

Speciální cena zahrnuje speciální americkou snídani, wi-fi připojení k internetu ve všech pokojích, volný vstup do Fitness klubu 24 hodin denně, kávu a čaj zdarma.

BARCELÓ Brno Palace

The Barceló Brno Palace***** je městský hotel, který se může pochlubit perfektní polohou v centru města.

Hotel disponuje celkem 119 luxusními pokoji, které jsou vybaveny bezplatným WI-FI připojením, klimatizací, barem, trezorem a bezplatnými toaletními potřebami. Kromě toho mohou hosté využívat vynikající zázemí s volným vstupem do fitness studia a sauny. V hotelu je restaurace á la carte a lobby bar, kde si hosté mohou vychutnat kulinářské speciality.

Geografická poloha hotelu ve střední Evropě nabízí spojení s mezinárodními letišti a dálnicemi v Brně a ve Vídni. Je vzdálen jen 5 minut jízdy od Mezinárodního výstaviště Brno (BVV) a Vily Tugendhat, která je zapsána na seznamu Světového dědictví UNESCO.

!Rezervace pro získání slevy 10%!

Prostřednictvím mailu: brnopalace.res@barcelo.com, promo kód: REPROGENESIS.

REZERVUJTE S NÁMI POD HESLEM REPROGENESIS A ZÍSKEJTE:

 • 10% slevu z internetových cen ubytování 
 • snídani B-LikeEat nebo snídaňový balíček na přání
 • welcome drink na uvítanou
 • malé občerstvení a láhev vody na pokoji při příjezdu 
 • kávový a čajový servis na pokoji 
 • WiFi internetové připojení na pokoji zdarma 
 • safe na pokoji zdarma 
 • room service 24 hodin denně 
 • volný vstup do hotelového relax a fitness centra 
 • volný vstup do sauny (na vyžádání) 
 • late check out až do 16:00 
 • žehlička a žehlící prkno na pokoji 
 • župan, pantofle 
 • polštářové menu 
 • Premium lounge 24 hodin denně s WiFi & tiskárnou

BEST WESTERN PREMIER hotel International Brno

Moderní a nadčasový **** hotel s výjimečnou polohou přímo v centru města Brno. Design, komfort a působivý výhled na hrad Špilberg a centrum Brna. Kapacita hotelu 223 pokojů (třída Business a Executive). Vytvořte si svůj členský účet a sbírejte body za pobyt v hotelovém řetězci Best Western. Všechny pokoje jsou klimatizované, k dispozici je hotelová garáž a parkoviště, pro klienty jsou připraveny následující výhody: Volný vstup do fitness/Bezplatné využívání Wi-Fi v celém hotelu/ Denní tisk/ Kvalitní hotelová kosmetika na pokojích/ Set na kávu a čaj na pokojích / Lůžkoviny pro alergiky/ V rámci kategorie Executive volný vstup do Executive lounge, kde mají hosté neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů, kávy a drobného občerstvení. !Rezervace pro získání slevy! Chcete-li získat speciální slevu pro klienty ReproGenesis, použijte prosím tento odkaz pro rezervaci: BEST WESTERN PREMIER Hotel International Brno (book-secure.com) Je zde uveden propagační kód, který budete potřebovat a který Vám poskytne Vaše IVF koordinátorka.

QUALITY HOTEL

Moderní hotel s bezplatným Wi-Fi, restaurací s terasou chytrým zázemím pro uspořádání akcí. Quality hotel Brno Hotel se nachází hned u dálnice E50, na ideálním místě v klidné oblasti, ale přesto v blízkosti historického centra a necelých 15 minut jízdy od letiště Brno-Tuřany (BRQ). Hotel se nachází v blízkosti kliniky, nabízí našim klientům speciální cenu za ubytování a parkování. Bezplatná večerní doprava do centra města a zpět každé úterý, středu a čtvrtek. Zdarma 40-minutové relaxační aroma masáž zad (při pobytu více než 4 noci). !!!Na následujícím odkazu naleznete přímou rezervaci, kde stačí vyplnit formulář a všechny výhody budou uvedeny: pro rezervaci pokoje klikněte zde!!!

HOTEL VISTA

Hotel se nachází v klidné brněnské lokalitě s jednoduchým spojením do centra města a zaručí Vám skvělé služby. Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje nebo apartmány, bohatou snídani formou bufetu, přímé spojení do centra města, Wi-FI a parkování zdarma. ! Rezervace pro získání slevy! Tel.: +420 541 217 088, e-mail: recepce@vista-hotel.cz ! Při rezervaci prosím informujte hotel, že jste klienty kliniky ReproGenesis, abyste získali speciální slevu!

GRANDEZZA HOTEL

Hotel Grandezza Luxury Palace***** je krásnou referencí individuální modernosti. Nachází se v samém srdci historického centra Brna a Zelném trhu, který je jedním z nejcennějších brněnských náměstí s barokní kasní Parnas. Budova hotelu prošla náročnou a důkladnou rekonstrukcí včetně dobových prvků. Chloubou hotelu je ručně malovaný skleněný strop vstupní haly, kde se nachází recepce. ! Rezervace pro získání slevy! Tel.:+420 542 106 010; GSM:+420 603 888 789 E-mail: info@grandezzahotel.cz ! Při telefonické rezervaci prosím informujte hotel, že jste klienty kliniky ReproGenesis, abyste získali speciální slevu!

MAXIMUS

Maximus Hotel Resort je jedním z prvních hotelů v České republice postavených podle zásad východní filozofie Feng Shui, která zaručuje pohodu od prvního kroku v našem hotelu. Díky své jedinečné poloze a pozitivní energii je Maximus Hotel Resort vyhledávaným místem nejen pro relaxační a ozdravné pobyty, ale také pro obchodní klientelu. Hotel se nachází v malebné krajině přírodního parku Podkomorské lesy pouhých pár metrů od Brněnské přehrady a dvacet minut autem od centra města Brna. Klidné prostředí nového, moderního hotelu se špičkovým wellness & spa infinit maximus, gurmánskou restaurací, to vše uprostřed krás okolní přírody, Vás zanechá beze slov a zcela povzbuzených. ! Rezervace pro získání slevy! Tel.:+420 546 221 035; +420 774 750 002 Email: recepce@maximus-resort.cz ! Při telefonické rezervaci prosím informujte hotel, že jste klienty kliniky ReproGenesis, abyste získali speciální slevu!
Formulář

Zeptejte se odborníka

Jsme soukromá brněnská klinika reprodukční medicíny a do našeho týmu hledáme kolegyni na pozici IVF koordinátorky pro maďarsky hovořící klienty.

Náplň práce

Požadavky

Nabízíme

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na info@reprogenesis.cz

Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů („GDPR“) pro účely personalistiky společnosti ReproGenesis a. s.., a to na dobu neurčitou (tj. do odvolání).